KALİTE POLİTİKASI

KALİTE POLİTİKASI

Faaliyet gösterdiği her sektörde iyi ve güvenilir bir marka olmayı hedefleyen Tugunmak Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şti., mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için aşağıda belirtilen prensipleri kalite politikası olarak benimsemiştir.

Müşterilerin değişen istekleri doğrultusunda beklenti ve ihtiyaçlarını tam, hızlı ve sürekli olarak karşılayarak müşteri tatminini en üst seviyede tutmak, iç ve dış pazarlarda aranılır olmak.
Kalite Yönetim Sistemi sayesinde kaliteyi tesadüfen değil, planlı sistematik faaliyetlerle, bütün çalışanların ortak katkılarıyla sürdürmek ve geliştirmek.
Tecrübemiz, profesyonelliğimiz, azimli ve dinamik ekibimizin yaptıkları üretim ve sağladıkları katkılarla gurur duymalarını sağlamak.
“İlk defada ve her seferinde, işleri doğru olarak yapmak” ilkemizi sürdürebilmek için çalışanlarımızın kalite bilgi ve bilincini arttırmak amacıyla, eğitim faaliyetlerini sürdürmek.
Savunma, havacılık ve otomotiv sektörlerindeki teknoloji ve yenilikleri takip edip, sektörlere yenilikler kazandırmayı hedefleyerek,
Şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğine bağlı kalarak,
Tedarikçiler ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak,
Meslek etiğini koruyarak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak,
Hizmet kalitemizi her geçen gün iyileştirerek,
Ulusal ve uluslararası yasal şartlar, etik kurallara ve standartlara uygun,
Üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermeden,
Ülke ekonomisine katkıda bulunmayı da amaç edindiğimiz, çalışma hayatımızda kaliteden, insana ve çevreye verdiğimiz önemden ödün vermeden dünya insan sağlığının gelişimine katkıda bulunmak,
Kalite yönetim sistemini her zaman etkin bir şekilde uygulamayı ve sürekli iyileştirmeyi sağlar ve taahhüt ederiz.
Kalite Yönetim Sistemini her zaman etkin bir şekilde uygulamayı, etkinliğinin sağlanması için kalite hedeflerini belirleyerek gözden geçirmeyi, sürekli iyileştirmeyi sağlar ve taahhüt ederiz.